OPEN STAGE REGISTRACE

OPEN STAGE REGISTRACE

  • 2.3.2020 — 18:00
  • GARAGE OPEN STAGE
  • Pořadatel: GARAGE OPEN STAGE
  • Změna programu vyhrazena!

GARAGE OPEN STAGE - Otevřené pódium PRO VŠECHNY!

V klubu Rock and Roll GARAGE v Ostravě-Martinově jsme se rozhodli rozjet zbrusu nový projekt GARAGE OPEN STAGE - místo pro umění. Místo, kde si umělci, bez omezení žánrů, mohou pozvat své přátele a ukázat jim svou show. Účinkujícím stačí domluvit si termín a návštěvníci mohou přijít každý otevírací den, na pozvání umělců, nebo klidně jen tak. Vstup na OPEN STAGE bude ZDARMA!

V prostoru pro cca 50 diváků se otevírá šance pro kapely, divadla malých forem, básníky, stand up výstupy i jiné další formáty. Účinkující nejsou věkově omezeni a tak se mohou na pódiu potkat hudebníci několika generací. Klub postavil 3. scénu s profesionálním vybavením a příjemným prostorem, kde i 20 diváků bude působit příjemnou atmosféru. Dramaturgie bude koncipována dle žánrů hudby vždy na určitý den v týdnu. Program bude zveřejněn na webu Garage, Facebooku, na Radiu Čas rock, v TV REBEL a Deníku. K dispozici bude i zvukař i pódiová comba a bicí souprava. Součástí prostoru je plně vybavený bar s obsluhou, souběžně je ještě otevřená restaurace s kapacitou 100 osob s otevřenou kuchyní až do 21 hodin. 

Ti nejlepší pak v Garage Clubu dostanou podporu ve formě natočení dema v našem studiu,  možnost využití profi zkušebny na půl roku nebo na rok, poradenství a samozřejmě možnost získat placená vystoupení v rámci našeho klubu.

Kontakt: lesnik@woodman-as.cz
Aktuální program: https://www.garageclub.cz/openstage/open-stage
Podmínky: https://www.garageclub.cz/stranka/podminky

Chcete si udělat vystoupení pro přátele a známé? VYPLŇTE FORMULÁŘ!

Chci dostávat program akcí a týdenní menu