zpět

 

POZOR! Koncert U.D.O změna termínu na 12.11.2022!

Vážení fandové metalu,

 

„Game Over European Tour“ heavy-metalového mistra UDA se přesouvá na podzim!  

Svět se s blížícím jarem pomalu probouzí k životu, konečně i po kulturní stránce, ale není to dost rychle na to, aby mohl UDO DIRKSCHNEIDER vyrazit se svou kapelou U.D.O. představit novou deskou „Game Over“ Evropě už v březnu. Turné se tedy posouvá na podzim letošního roku a my pro vás máme nové termíny všech 3 plánovaných koncertů pro ČR!

10.11.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka

11.11.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café

12.11.2022 OSTRAVA, Garage

 

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na tyto nové termíny!

UDO DIRKSCHNEIDER je jedním z mála nezničitelných originálů mezinárodní metalové scény. Na poli metalu se pohybuje už víc jak 40 let a svým silným, jedinečným, nezaměnitelným hlasem vdechuje svým písním charakter, který trvá navěky. Je nedostižným metalovým srdcařem a vždy dodává absolutně špičková živá show! Rozhodně se tedy vyplatí si na jeho koncerty trošku déle počkat. Na slavnou bandu U.D.O., kterou spolu s ním tvoří i jeho syn a bubeník Sven Dirkschneider, basák Hudrap a kytaristé Andrey Smirnov a Dammers, se tedy těšte 3x v ČR na začátku listopadu 2022! 

Speciální hosté turné budou teprve oznámeni, ale vy už si teď můžete přepsat nové termíny koncertů do svých kalendářů a připravit se o něco lépe na fantastické heavy-metalové show, které pro vás mistr UDO se svou kapelou U.D.O. chystá!

Váš klub , Pragokoncert a Patrik Kohut

Chci dostávat program akcí a týdenní menu