OPEN STAGE přihláška

Máte talent, kterým chcete bavit lidi? PŘIHLASTE SE!

Stage je OTEVŘENA pro VŠECHNY ŽÁNRY UMĚNÍ. Ukažte světu, co vás baví! 

AKTUÁLNÍ PROGRAM ZDE

Místo vzniklo jako speciální třetí podium v klubu Rock and Roll GARAGE v Ostravě-Martinově. Je to prostor, kde umělci, bez omezení žánrů, mohou ukázat svou show. Účinkujícím stačí domluvit si termín a návštěvníci mohou přijít každý otevírací den, na pozvání umělců, nebo klidně jen tak. Vstup na OPEN STAGE je ZDARMA pro účinkující i pro návštěvníky!

V prostoru pro cca 50 diváků se otevírá šance pro kapely, divadla malých forem, básníky, stand up výstupy i jiné další formáty. Účinkující nejsou věkově omezeni a tak se mohou na pódiu potkat hudebníci několika generací. Klub postavil 3. scénu s profesionálním vybavením a příjemným prostorem, kde i 20 diváků bude působit příjemnou atmosféru. Dramaturgie bude koncipována dle žánrů hudby vždy na určitý den v týdnu. Program bude zveřejněn na webu Garage, Facebooku, na Radiu Čas rock, v TV REBEL a Deníku. K dispozici bude i zvukař i pódiová comba a bicí souprava. Součástí prostoru je plně vybavený bar s obsluhou, souběžně je ještě otevřená restaurace s kapacitou 100 osob s otevřenou kuchyní až do 21 hodin. 

Ti nejlepší pak v Garage Clubu dostanou podporu ve formě natočení dema v našem studiu, možnost využití profi zkušebny na půl roku nebo na rok, poradenství a samozřejmě možnost získat placená vystoupení v rámci našeho klubu.

Kontakt: openstage@garageclub.cz
Aktuální program: https://www.garageclub.cz/openstage/
Podmínky: https://www.garageclub.cz/stranka/podminky
Facebook: https://www.facebook.com/garageOPENSTAGE

Chcete si udělat vystoupení pro přátele a známé? VYPLŇTE FORMULÁŘ!


Chci dostávat program akcí a týdenní menu