Garage prostory

Restaurace

Stylový retro interiér restaurace, který Vás zavede do leckteré garáže 60.let… Doménou je růžový cabriolet ve kterém se můžete pohodlně usadit. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách naší restaurace. 

Velký sál

Sál s tanečním parketem, pódiem a dvěma bary, který můžete využít od společenských plesů, kongresů, tanečních kurzů, rodinných oslav, svateb až po koncerty různých souborů. Velikost sálu vidíte na fotografiích. Cena pronájmu sálu je individuální dle druhu akce.

 

Vinotéka

V našem podniku naleznete klimatizovanou vinotéku ve které najdete na 60 druhů vín. Hlavní značkou jsou Chateau Valtice, nechybí však ani zahraniční vína. Vína Vám podáme podle Vašeho přání a sami si můžete láhev vybrat přímo ve vinotéce.

Nová přístavba k sálu

V rámci zvýšení komfortu hostů v našem areálu v Martinově jsme uvedli do provozu dvoupodlažní přístavbu, ve které se nachází velká vstupní hala s novou šatnou navazující přímo vstupem do velkého sálu. Tento vstup je i novým únikovým východem pro zvýšení bezpečnosti a plynulejšího příchodu a odchodu zejména z koncertů. V 2.podlaží jsme rozšířili tribunu o nový prostor s barem nazvaný ROCK AND ROLL CAFE. Z tohoto prostoru je také výhled přímo na pódium.

Salónek Garage

Tento salónek je vhodný pro oslavy různého typu, firemní večírky či předváděcí akce. Obzvláště vhodný pro svatby.  . Součástí je samostatný bar s výčepem, malé podium a kuchyňské zázemí. Na Vaše akce je možno pronajmout náš Jukebox neboli Písničkovou bedýnku.

Cena pronájmu je individuální dle typu a charakteru akce.

Motobar

Naprosto unikátní prostor s klasickými kamny, klimatizací či jukeboxem. Interier je proveden v duchu kultovního filmu „ Bezstarostná jízda“. Vhodné pro všechny druhy oslav jako jsou maturitní či firemní večírky, rodinné oslavy.

Dětský park

Pro nejmenší návštěvníky je určen dětský park, který navazuje na nově rozšířenou  letní zahrádku. Děti zde mohou využívat pískoviště, tobogán, 5 skluzavek, houpačku , prolézačky, dvě lezecké stěny a houpadla na pružinách. Plastové hračky na písek si je možno vypůjčit.  Park je určen pro děti od 2 do 13 let. Provozní řád je vyvěšen na několika místech parku. K dispozici jsou nanuky, ledová tříšť či jiné pochoutky.

Otevírací doba je od dubna do září do 11 do 22 hodin, samozřejmě dle počasí.

Terasa a letní zahrádka

Zbrusu nová terasa a zahrada, která je rozdělená do několika sektorů a téměř plně zastřešená! 
Posedět si u nás můžete třeba na STARÉ BENZINOVÉ STANICI, V AUTODÍLNĚ nebo u baru "NA STOJÁKA". Rozšířili a zastřešili jsme také místa u dětského hřiště. K DISPOZICI JSOU TAKÉ PŘIKRÝVKY, V PŘÍPADĚ CHLADNĚJŠÍHO POČASÍ.

Terasa má kompletně vybavený bar s 8 kohoutovým výčepem. Na čepu ochutnáte z našeho pivovaru "Fajně nalazená piva" s hudební tématikou. 

Celá terasa včetně dětského hřiště je oplocena a Vaše ratolesti mohou v bezpečí využívat všech dětských atrakcí. Rybník s rybami a vodopády, které tečou z Pragy V3S , to najdete jen v Garage !

 


Chci dostávat program akcí a týdenní menu