XINDL X

XINDL X

  • 16.11.2024 — 20:00
  • RnR GARAGE Martinov
  • Změna programu vyhrazena!

Vážení fandové,

po letech přivítáme opět zpěváka XINDLA X, který v našem klubu pokřtí nové CD ,,Fén X". Koncert proběhne v sobotu 16.listopadu od 20 hodin. Vstupenky v II. vlně za cenu 550,- Kč na stání , 750,-Kč na sezení VIP balkón a 1 500,- Kč na sezení VIP balkon Geet &meet (přednostní vpuštění do sálu a osobní setkàní se zpěvàkem XINDLEM X) lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v  recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově.

Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ do PÁTKU 12 - 18 hodin!

Exkluzivně Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v našem unikátním Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na STÁNÍ s ubytováním pro dva za 3050,-Kč.(II. vlna) Vstupenka na SEZENÍ VIP BALKÓN s ubytováním pro dva za 3450,-Kč.

Už 13. září 2024 vyjde nové album Xindla X s názvem Fén X. V listopadu se také uskuteční speciální křty nové desky, které proběhnou v Praze, Brně a Ostravě.

Na albu Fén X najdou příznivci také již vydanou epickou baladu Černý stíny, singly Smíšený pocity, Cash s rapperem Earthem, nebo píseň známou ze seriálu Policie Hvar Si zabil kámo, která momentálně patří mezi nejhranější písně na českých rádiích. Speciální koncerty odehraje Xindl X s celou kapelou, hosty i filmovými projekcemi.

„Těšíme se, že zahrajeme fanouškům nové věci, zařadíme samozřejmě i všechny osvědčené hity. Zároveň si s námi zazpívají skvělé zpěvačky – Katarína Knechtová a Mirka Miškechová a jako speciální host vystoupí také muzikant Láska,” zve Xindl X.

 

Těšíme se na Vás

Garage club a XINDL X

 

Chci dostávat program akcí a týdenní menu